KASZUBSKA N(M)ocna Droga Krzyżowa 2021 - zapisy ruszyły...

Kaszubska N(M)ocna Droga Krzyżowa – czym jest to wydarzenie? Czym się różni od innych tego typu wydarzeń? W zasadzie można powiedzieć, że każde tego rodzaju wydarzenie ma na celu skłonienie wielu z nas, wiernych do refleksji, przemyśleń i realizacji postanowień w okresie Wielkiego Postu. Wszystko po to by w jeszcze lepiej przygotować się do przeżywania Męki, Śmierci i Zmartwychwstania naszego Mistrza, Jezusa Chrystusa.
Informujemy, że uczestnictwo w Kaszubskiej N(M)ocnej Drodze Krzyżowej jest formą indywidualnej modlitwy i skupienia w drodze.
 
Dlaczego N(M)ocna?? Bo jest nocna i jest... mocna. Dystans 48 km jest naprawdę... mocny ??.
 
Ale pamiętajmy!! - Tu nie chodzi o bicie rekordów, zaliczanie kolejnych kilometrów w jak najkrótszym czasie. To ma być własne, osobiste oraz wewnętrzne zmaganie każdego uczestnika. Każdy, kto wyruszy w drogę przeżyje je na swój sposób. Czas powinien być dobrze wykorzystany. Na refleksję i modlitwę w drodze...
Zapraszamy do zapisów. Ilość przygotowanych pakietów uczestnika jest ograniczona. Wydarzenie rozpocznie się w piątek 12.03.2021 o godzinie 20:00 mszą św. w Kaplicy Trzech Krzyży na Kalwarii Wejherowskiej (przy ul. Strzeleckiej).
Zapisy będziemy prowadzić tylko na stronie www.veravirtu.pl do dnia 08.03.2021r. (wydawanie pakietów zarejestrowanym użytkownikom od godz. 18.00 przy kaplicy XXIV na Kalwarii Wejherowskiej)
Wydarzenie przygotowane przez nas to:
✅ indywidualnie przygotowana trasa ze Stacjami Drogi Krzyżowej
✅ rozważania są indywidualne – osobne dla kobiet (przygotowane przez kobiety) i mężczyzn (przygotowane przez mężczyzn)
✅ rozważania to m.in. spisane indywidualne nasze doświadczenia i świadectwa.
✅ osobiste zaangażowanie wielu osób, nie tylko z grupy Vera Virtu.
Wszelkie informacje, regulamin i formularz zgłoszeniowy pod poniższym linkiem:
 
vera virtu plakat 420x594mm 2020